Bim Ahşap Çocuk Yatağı fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Ahşap Çocuk Yatağı

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Ahşap Çocuk Yatağı ürünü için fiyat ve diğer detaylar aşağıda bulunuyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de Ahşap Çocuk Yatağı .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Ahşap Çocuk Yatağı ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Ahşap Çocuk Yatağı Bim’de kaç para?

Aradığınız #Ahşap #Çocuk #Yatağı ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 999,00 TL

Tarih: 2022-04-14 03:21:40

Ahşap Çocuk Yatağı detayları:

Yatak zemini 9 adet, 60 cm x 11 cm x 1,7 cm
ölçülerinde çam ağacından imal edilmiştir.
Yatak iskeleti 4 cm x 3 cm kalınlığında köknar
ağacından imal edilmiştir.
Metal vida yuvaları
Suntalam yatak kenarları
190 cm x 90  cm ebadındaki yataklar için
uygundur.
Ürün Ölçüleri: 200 cm x 100 cm x 140 cm
2 yıl garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Ahşap Çocuk Yatağı tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim mobil uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak anılmaktadır. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı telefonunuza yükleyerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles