Bim Ahşap Çocuk Masa Sandalye Set fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Ahşap Çocuk Masa Sandalye Set

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Ahşap Çocuk Masa Sandalye Set ürünü için fiyat ve diğer detaylar altta bulmak mümkün…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de Ahşap Çocuk Masa Sandalye Set .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Ahşap Çocuk Masa Sandalye Set ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

Ahşap Çocuk Masa Sandalye Set Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Ahşap #Çocuk #Masa #Sandalye #Set ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 179,00 TL

Tarih: 2022-04-15 06:22:39

Ahşap Çocuk Masa Sandalye Set detayları:

Doğal masif çam

Mdf masa ve sandalye üst
tablası

2 adet sandalye
(28*50cm)

1 adet masa
(63*44*45cm)Teslimat ve Kurulum
Ürünlerimiz demonte olarak gönderilmektedir.

Kurulum müşteriye aittir.
2 yıl garantili 

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Ahşap Çocuk Masa Sandalye Set tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim mobil app tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak açıklanmaktadır. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı telefonunuza yükleyerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles