Bim Ahşap Bebek Beşiği fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Ahşap Bebek Beşiği

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Ahşap Bebek Beşiği ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar burada bulmak mümkün…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel öğelerinden biri de Ahşap Bebek Beşiği .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Ahşap Bebek Beşiği ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Ahşap Bebek Beşiği Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Ahşap #Bebek #Beşiği ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 699,00 TL

Tarih: 2022-04-15 04:52:45

Ahşap Bebek Beşiği detayları:

Ürün ölçüleri: 129 x 68 x 80 cm
4x4cm kalınlığıda köknar ağacı iskelet
6 adet 60 x 11 x 1,7 cm ebatlarında çam ağacı zemin
profili
Metal yuvalı vida girişleri
120 x 60 cm yatak için uygundur
2 yıl garantilidir

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Ahşap Bebek Beşiği tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim mobil app tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak açıklanmaktadır. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için kullanıma sunulan mobil uygulamayı mobil uygulama uyumlu bilgisayarınıza yükleyerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles