Bim Active Etli Kuru Köpek Maması 10 Kg fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

Active Etli Kuru Köpek Maması 10 Kg

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda Active Etli Kuru Köpek Maması 10 Kg ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar burada yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de Active Etli Kuru Köpek Maması 10 Kg .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Active Etli Kuru Köpek Maması 10 Kg ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

Active Etli Kuru Köpek Maması 10 Kg Bim’de kaç para?

Aradığınız #Active #Etli #Kuru #Köpek #Maması ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 234,00 TL

Tarih: 2022-04-15 01:27:08

Active Etli Kuru Köpek Maması 10 Kg detayları:

Yetişkin aktif köpekler için özel olarak hazırlanmış,
içeriğinde bulunan yüksek kaliteli protein ile tam ve dengeli bir beslenme
sağlayan, köpek mamasıdır.
Net ağırlık: 10000 gr
Menşei: Macaristan

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Active Etli Kuru Köpek Maması 10 Kg tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim mobil aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak dile getirilmektedir. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için kullanıma sunulan mobil uygulamayı telefonunuza kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles