Bim Acqua İç Cephe Beyaz Plastik Boya 5,9 l (10 kg) fiyatı – 10 Mart Cuma 2023

Acqua  İç Cephe Beyaz  Plastik Boya 5,9 l (10 kg)

Bim aktüel ürünlerinde 10 Mart Cuma 2023 Aktüel kataloğunda Acqua İç Cephe Beyaz Plastik Boya 5,9 l (10 kg) ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar burada bulunuyor…

Bim 10 Mart Cuma 2023 Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 10 Mart Cuma 2023 Aktüel ürünlerinden biri de Acqua İç Cephe Beyaz Plastik Boya 5,9 l (10 kg) .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Acqua İç Cephe Beyaz Plastik Boya 5,9 l (10 kg) ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Acqua İç Cephe Beyaz Plastik Boya 5,9 l (10 kg) Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Acqua #İç #Cephe #Beyaz #Plastik #Boya ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 199,00 TL

Tarih: 2023-03-08 15:46:36

Acqua İç Cephe Beyaz Plastik Boya 5,9 l (10 kg) detayları:
2 farklı renk seçeneği

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Acqua İç Cephe Beyaz Plastik Boya 5,9 l (10 kg) tam olarak 10 Mart Cuma 2023 tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim saat kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer teşvik edebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim bayilik vermemektedir, marketleri yalnızca kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Social profiles