Bim Acı, Tatlı, Ekşi Salata Miksleri 120 g fiyatı – 18 Ekim Cuma 2022

Acı, Tatlı, Ekşi Salata Miksleri

Bim aktüel ürünlerinde 18 Ekim Cuma Cuma 2022 Aktüel kataloğunda Acı, Tatlı, Ekşi Salata Miksleri 120 g ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar burada bulunuyor…

Bim 18 Ekim Cuma Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 18 Ekim Cuma Cuma Aktüel mamullerinden biri de 120 g Acı, Tatlı, Ekşi Salata Miksleri .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim Acı, Tatlı, Ekşi Salata Miksleri ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

Acı, Tatlı, Ekşi Salata Miksleri Bim’de kaç para?

Aradığınız #Acı #Tatlı #Ekşi #Salata #Miksleri ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 12,50 TL

Tarih: 2022-10-13 07:31:49

Acı, Tatlı, Ekşi Salata Miksleri detayları:
120 g

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden Acı, Tatlı, Ekşi Salata Miksleri 120 g tam olarak 18 Ekim Cuma Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim kaç gibi açılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam ne zaman kapatılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim herkes açabilir mi?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer teşvik edebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim franchise vermemektedir, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles