Bim A5 Kılavuz Çizgili 40 Yaprak PP Kapak Güzel Yazı Defteri fiyatı – 15 Ağustos 2023

A5 Kılavuz Çizgili 40 Yaprak PP Kapak Güzel  Yazı Defteri

Bim aktüel ürünlerinde 15 Ağustos 2023 Aktüel kataloğunda A5 Kılavuz Çizgili 40 Yaprak PP Kapak Güzel Yazı Defteri ürünü için fiyat ve diğer bilgiler aşağıda bulunuyor…

Bim 15 Ağustos 2023 Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 15 Ağustos 2023 Aktüel mamullerinden biri de A5 Kılavuz Çizgili 40 Yaprak PP Kapak Güzel Yazı Defteri .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim A5 Kılavuz Çizgili 40 Yaprak PP Kapak Güzel Yazı Defteri ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

A5 Kılavuz Çizgili 40 Yaprak PP Kapak Güzel Yazı Defteri Bim’de kaç para?

Aradığınız #Kılavuz #Çizgili #Yaprak #Kapak #Güzel #Yazı #Defteri ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 7,50 TL

Tarih: 2023-08-30 00:37:07

A5 Kılavuz Çizgili 40 Yaprak PP Kapak Güzel Yazı Defteri detayları:
70 g

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden A5 Kılavuz Çizgili 40 Yaprak PP Kapak Güzel Yazı Defteri tam olarak 15 Ağustos 2023 tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim saat kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah ne zaman açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim saat kaçta kapatılıyor?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer teşvik edebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim franchise vermemektedir, marketleri yalnızca kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Social profiles