Bim A4 120 Yaprak 3+1 Karton Kapak Spiralli Defter fiyatı – 15 Ağustos 2023

A4 120 Yaprak 3+1 Karton Kapak Spiralli Defter

Bim aktüel ürünlerinde 15 Ağustos 2023 Aktüel kataloğunda A4 120 Yaprak 3+1 Karton Kapak Spiralli Defter ürünü için fiyat ve diğer detaylar burada yer alıyor…

Bim 15 Ağustos 2023 Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 15 Ağustos 2023 Aktüel mamullerinden biri de A4 120 Yaprak 3+1 Karton Kapak Spiralli Defter .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim A4 120 Yaprak 3+1 Karton Kapak Spiralli Defter ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

A4 120 Yaprak 3+1 Karton Kapak Spiralli Defter Bim’de kaç para?

Aradığınız #Yaprak #Karton #Kapak #Spiralli #Defter ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 39,00 TL

Tarih: 2023-08-30 13:10:07

A4 120 Yaprak 3+1 Karton Kapak Spiralli Defter detayları:
70 g  3 kareli + 1 çizgili bölüm

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden A4 120 Yaprak 3+1 Karton Kapak Spiralli Defter tam olarak 15 Ağustos 2023 tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim sabah ne zaman açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah ne zaman açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için Bim’e uygun büyük bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim franchise sağlamıyor, marketleri sadece kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Social profiles