Bim 9. Nesil Ipad 64GB Tablet fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

9. Nesil Ipad 64GB Tablet

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda 9. Nesil Ipad 64GB Tablet ürünü için fiyat ve diğer detaylar altta bulunuyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de 9. Nesil Ipad 64GB Tablet .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim 9. Nesil Ipad 64GB Tablet ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

9. Nesil Ipad 64GB Tablet Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Nesil #Ipad #64GB #Tablet ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 7.999,00 TL

Tarih: 2022-12-07 10:01:35

9. Nesil Ipad 64GB Tablet detayları:

APPLE İPAD 9. NESİL 64GB MK2K3TU/A UZAY
GRİSİ
Bluetooth VarDisk Kapasitesi 64
GBEkran Boyutu 10,2 inçEkran Modeli IPS
EkranHDMI Varİşlemci Çekirdek Sayısı Dört Çekirdekli
İşlemciİşlemci Markası Appleİşletim Sistemi
Tabanı iOSİşletim Sistemi iOS 15Kalem
Uyumluluğu EvetKamera VarMax Ekran Çözünürlüğü 2160 x
1620Mobil Bağlantı YokPil Gücü (mAh) 275 mAhRam
Kapasitesi 64 GBSim Kart Uyumu HayırTemel İşlemci
Hızı 2,4 GHz
2 yıl garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden 9. Nesil Ipad 64GB Tablet tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim mobil app tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak açıklanmaktadır. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı telefonunuza indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim saat kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim saat kaçta kapatılıyor?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim franchise sağlamıyor, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles