Bim 8 Kg Çamaşır Makinesi fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

8 Kg Çamaşır Makinesi

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda 8 Kg Çamaşır Makinesi ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar altta bulunuyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel öğelerinden biri de 8 Kg Çamaşır Makinesi .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim 8 Kg Çamaşır Makinesi ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

8 Kg Çamaşır Makinesi Bim’de kaç para?

Aradığınız #Çamaşır #Makinesi ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 3.699,00 TL

Tarih: 2022-04-15 04:03:44

8 Kg Çamaşır Makinesi detayları:

Key 8003 CM

XL büyük kapaklı

Yıkama kapasitesi
8kg 

Ses seviyesi 74dBA

Dakikada 1000 devir

Enerji tüketimi (100çevrim)
82kwH

15 program

Zaman geciktirme
özelliği

Led gösterge tipi

Susuz çalışma uyarısı

E enerji sınıfı

Ölçü
bilgisi (G/Y/D) 60 cm *84 cm *59 cm

Ağırlık bilgisi 67 kg

2 yıl
garantiliKeysmart bir Arçelik
markasıdır.
Ürününüzü teslim aldıktan sonra kurulum talebinizi
https://digital.arcelik.com.tr/s/selfservis
linkinden veya 0850 210 0 888 servis numaralarından randevulu
olarak gerçekleştirebilirsiniz.
 

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden 8 Kg Çamaşır Makinesi tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim mobil app tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak dile getirilmektedir. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı tabletinize indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles