Bim 8 Kg Çamaşır Makinesi – C Enerji fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

8 Kg Çamaşır Makinesi - C Enerji

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda 8 Kg Çamaşır Makinesi – C Enerji ürünü için fiyat ve diğer detaylar altta bulunuyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de 8 Kg Çamaşır Makinesi – C Enerji .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim 8 Kg Çamaşır Makinesi – C Enerji ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

8 Kg Çamaşır Makinesi – C Enerji Bim’de kaç para?

Aradığınız #Çamaşır #Makinesi #Enerji ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 3.799,00 TL

Tarih: 2022-04-15 08:52:57

8 Kg Çamaşır Makinesi – C Enerji detayları:

Key 8002 CM
XL büyük kapaklı
Yıkama kapasitesi: 8 kg
Ses seviyesi: 72dBA
Dakikada 1000 devir
Enerji tüketimi (100 çevrim): 62 kwH
15 program
Zaman geciktirme özelliği
Led gösterge tipi
Susuz çalışma uyarısı
C enerji sınıfı
Ölçü bilgisi (G/Y/D): 60 x 84 x59 cm
Ağırlık: 68 kg
2 yıl garantili
Servis, kurulum hizmeti ve ürünler hakkında yetkili servis
numarası 0850 210 0
888

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden 8 Kg Çamaşır Makinesi – C Enerji tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim mobil uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak anılmaktadır. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için kullanıma sunulan mobil uygulamayı telefonunuza indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles