Bim 8 Kg Çamaşır Kurutma Makinesi fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

8 Kg Çamaşır Kurutma Makinesi

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda 8 Kg Çamaşır Kurutma Makinesi ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar altta bulunuyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de 8 Kg Çamaşır Kurutma Makinesi .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim 8 Kg Çamaşır Kurutma Makinesi ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

8 Kg Çamaşır Kurutma Makinesi Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Çamaşır #Kurutma #Makinesi ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 3.499,00 TL

Tarih: 2022-04-15 04:36:01

8 Kg Çamaşır Kurutma Makinesi detayları:
 Key 80 KRT

Ledli

B enerji sınıfı

15 program

Zaman erteleme
özelliği

Çocuk Kilidi

Ölçü bilgisi (G/Y/D) 59,7 cm
*84,6 cm *56,8 cm

2 yıl
garantili
Keysmart bir Arçelik
markasıdır.
Servis, kurulum hizmeti ve ürünler hakkında yetkili servis
numarası 0850 210 0
888

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden 8 Kg Çamaşır Kurutma Makinesi tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim mobil uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak anılmaktadır. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı telefonunuza kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles