Bim 8 Başlıklı Yüz & Vücut Bakım Kiti fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

8 Başlıklı Yüz & Vücut Bakım Kiti

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda 8 Başlıklı Yüz & Vücut Bakım Kiti ürünü için fiyat ve diğer detaylar aşağıda bulunuyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de 8 Başlıklı Yüz & Vücut Bakım Kiti .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim 8 Başlıklı Yüz & Vücut Bakım Kiti ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

8 Başlıklı Yüz & Vücut Bakım Kiti Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Başlıklı #Yüz #Vücut #Bakım #Kiti ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 449,00 TL

Tarih: 2022-04-13 14:44:54

8 Başlıklı Yüz & Vücut Bakım Kiti detayları:

ÖzelliklerModel adı: MT726EHassas
Titanyum BıçaklarPürüzsüz yüz ve vücut bakımı için bilenmiş 34mm hassas
titanyum bıçaklarAksesuarlar34mm yüz ve vücut için
bıçaklar (0.4mm artışlar)1x vücut tarağı (3mm)3x sakal tarağı
(5mm,6mm,7mm)1xKirli sakal tarağı (1mm – 3.5mm)Kulak ve burun için döner
bıçak başlık1xFolyo tıraş başlığı (bıçakların cilde direk temasını
engelleyerek cildin tahriş olmasını
engeller)
3 yıl garantili

Babyliss
çağrı merkezi numarası 08502551343Whatsapp destek hattı
05332911558


Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden 8 Başlıklı Yüz & Vücut Bakım Kiti tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim mobil aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak anılmaktadır. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı telefonunuza indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles