Bim 75T Elite Kulaklık fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

75T Elite Kulaklık

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda 75T Elite Kulaklık ürünü için fiyat ve diğer bilgiler aşağıda yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de 75T Elite Kulaklık .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim 75T Elite Kulaklık ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

75T Elite Kulaklık Bim’de kaç para?

Aradığınız #75T #Elite #Kulaklık ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 999,00 TL

Tarih: 2022-04-13 06:58:56

75T Elite Kulaklık detayları:

Kulaktan düşmeyen test edilmiş tasarım
4 Mikrofonlu arama teknolojisi
28 saate kadar batarya süresi
Gürültü yok etme etkisi
IP55 koruma sınıfı
Sesli asistanınıza tek düğme üzerinden
erişim
Kolay açma/kapatma
USB-C üzerinden şarj
Jabra Sound+ uygulamasında bulunan ayarlanabilir
ekolayzer ile müziğinizi tam istediğiniz gibi dinleyin.
2 yıl garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden 75T Elite Kulaklık tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim akıllı telefon aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak lanse edilmektedir. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı tabletinize yükleyerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles