Bim 7 Bölmeli Derin Dondurucu fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

7 Bölmeli Derin Dondurucu

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda 7 Bölmeli Derin Dondurucu ürünü için fiyat ve diğer bilgiler burada bulmak mümkün…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de 7 Bölmeli Derin Dondurucu .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim 7 Bölmeli Derin Dondurucu ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

7 Bölmeli Derin Dondurucu Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Bölmeli #Derin #Dondurucu ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 2.999,00 TL

Tarih: 2022-04-15 05:44:23

7 Bölmeli Derin Dondurucu detayları:

KEY 700 DND

Statik tek kapılı buzdolabı (kapı yönü
değiştirilebilir)

Hızlı soğutma özelliği
Ses seviyesi 37dBA
Kullanılabilir soğutucu hacmi 244
litre

Yıllık enerji tüketimi 268.07 kWh
F enerji sınıfı
Ölçü
bilgisi (G/Y/D) 59,5 cm*171 cm*64
cm

Ağırlık bilgisi 54 kg
2 yıl garantili

Keysmart bir Arçelik
markasıdır.
Servis, kurulum hizmeti ve ürünler hakkında yetkili servis
numarası 0850 210 0
888


Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden 7 Bölmeli Derin Dondurucu tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim telefon uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak dile getirilmektedir. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı telefonunuza kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles