Bim 6’lı Kulplu Keyif Çay Bardağı fiyatı – 27 Mayıs Cuma Aktüel 2022

6’lı Kulplu Keyif Çay Bardağı

Bim aktüel ürünlerinde 27 Mayıs Aktüel kataloğunda 6’lı Kulplu Keyif Çay Bardağı ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar altta bulmak mümkün…

Bim 27 Mayıs Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 27 Mayıs Aktüel öğelerinden biri de 6’lı Kulplu Keyif Çay Bardağı .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim 6’lı Kulplu Keyif Çay Bardağı ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

6’lı Kulplu Keyif Çay Bardağı Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #6lı #Kulplu #Keyif #Çay #Bardağı ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 49,90 TL

Tarih: 2022-05-22 08:14:58

6’lı Kulplu Keyif Çay Bardağı detayları:


Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden 6’lı Kulplu Keyif Çay Bardağı tam olarak 27 Mayıs tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim sabah ne zaman açılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim franchise vermemektedir, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles