Bim 6’lı Altın Rimli Keops Kahve Yanı Su Bardağı fiyatı – 16 eylül cuma 2022

6’lı Altın Rimli Keops Kahve Yanı Su Bardağı

Bim aktüel ürünlerinde 16 eylül cuma 2022 Aktüel kataloğunda 6’lı Altın Rimli Keops Kahve Yanı Su Bardağı ürünü için fiyat ve diğer detaylar aşağıda yer alıyor…

Bim 16 eylül cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 16 eylül cumaAktüel öğelerinden biri de 6’lı Altın Rimli Keops Kahve Yanı Su Bardağı .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim 6’lı Altın Rimli Keops Kahve Yanı Su Bardağı ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

6’lı Altın Rimli Keops Kahve Yanı Su Bardağı Bim’de kaç para?

Aradığınız #6lı #Altın #Rimli #Keops #Kahve #Yanı #Bardağı ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 59,00 TL

Tarih: 2022-10-03 03:59:31

6’lı Altın Rimli Keops Kahve Yanı Su Bardağı detayları:


Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden 6’lı Altın Rimli Keops Kahve Yanı Su Bardağı tam olarak 16 eylül cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim kaç gibi açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah ne zaman açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim bayilik vermemektedir, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles