Bim 65″ 165 Ekran 4K Smart UHD TV fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

65" 165 Ekran 4K Smart UHD TV

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda 65″ 165 Ekran 4K Smart UHD TV ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar altta bulunuyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel öğelerinden biri de 65″ 165 Ekran 4K Smart UHD TV .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim 65″ 165 Ekran 4K Smart UHD TV ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

65″ 165 Ekran 4K Smart UHD TV Bim’de kaç para?

Aradığınız #Ekran #Smart #UHD ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 17.499,00 TL

Tarih: 2022-11-10 13:12:53

65″ 165 Ekran 4K Smart UHD TV detayları:

LG 65UQ81006LB 65″ 165 EKRAN UHD
TV
Çözünürlük Formatı:   4KEkran
Boyutu:   65 inç / 165 cmÇözünürlük:   3840×2160
pxDahili Uydu Alıcılı: VarGörüntü Teknolojisi:   LEDHDMI
Giriş Sayısı:   3HDR: Varİşlemci Çekirdek
Sayısı:   4İşletim Sistemi:   webOSSes Çıkış
Gücü (RMS):   20 WSmart: VarWi-Fi:
VarAğırlık:   22.9 kgDerinlik:   340
mmGenişlik:   1454 mmYükseklik:   909 mmUSB
Port Sayısı:   2Dolby Digital: VarEkran Yansıtma:
Var
2 yıl LG Türkiye garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden 65″ 165 Ekran 4K Smart UHD TV tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim telefon uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak lanse edilmektedir. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için kullanıma sunulan mobil uygulamayı telefonunuza indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim kaç gibi açılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim bayilik vermiyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles