Bim 6 Numara X-Large 90’lı (30×3) Bebek Bezi fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

6 Numara X-Large 90'lı (30x3) Bebek Bezi

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda 6 Numara X-Large 90’lı (30×3) Bebek Bezi ürünü için fiyat ve diğer bilgiler aşağıda yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de 6 Numara X-Large 90’lı (30×3) Bebek Bezi .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim 6 Numara X-Large 90’lı (30×3) Bebek Bezi ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

6 Numara X-Large 90’lı (30×3) Bebek Bezi Bim’de kaç para?

Aradığınız #Numara #XLarge #90lı #30×3 #Bebek #Bezi ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 162,90 TL

Tarih: 2022-04-14 11:32:15

6 Numara X-Large 90’lı (30×3) Bebek Bezi detayları:

Ürün modeli: 6 Numara X-Large (15+
kg)
Güçlendirilmiş bağlama sistemi
Daha hızlı emici yüzey
Esnek yan bant
Kremli yapı
Nefes alan yüzey
Yan ve ön bant sistemi
Ürün içeriği: 30 Adet x 3 Paket


Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden 6 Numara X-Large 90’lı (30×3) Bebek Bezi tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim mobil uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak açıklanmaktadır. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı tabletinize kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles