Bim 58 İnç Ultra HD Android TV fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

58 İnç Ultra HD Android TV

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda 58 İnç Ultra HD Android TV ürünü için fiyat ve diğer detaylar altta yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de 58 İnç Ultra HD Android TV .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim 58 İnç Ultra HD Android TV ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

58 İnç Ultra HD Android TV Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #İnç #Ultra #Android ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 6.999,00 TL

Tarih: 2022-10-29 12:15:32

58 İnç Ultra HD Android TV detayları:
Model Adı: 58 İnç Ultra HD Smart Android
TV  58DS8500 Teknik Özellikler58 İnç. 147 Cm Ekran Boyutu3840
X 2160 Uhd Gerçek ÇözünürlükUsb Girişi Video Ve Resim Oynatabilme3 X
Hdmı GirişiVga Giriş5000:1 KontrastTepkime Süresi 8Ms2 X 10
Watt Ses Çıkış Gücü178 Derece Geniş Görüş AçısıAndroıd V.11Çoklu
Dil Desteği (Açılış Türkçe)Geniş Açılı Uzaktan KumandaDvb – S2 Dahili
Uydu AlıcıDvb – T2 Karasal Yayınları AlabilmeAtv Analog TunerCı
Modül Girişi Yuvasıİşlemci Arm Cortex Ca53 / 4 ÇekirdekRam 1,5Gb – Rom
8Gb

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden 58 İnç Ultra HD Android TV tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim telefon uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak anılmaktadır. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı telefonunuza kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim kaç gibi açılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri kaçta kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için Bim’e uygun büyük bir dükkanınızın olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim franchise vermemektedir, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles