Bim 55 İnç Ultra HD 4K Led Smart Tv fiyatı – 25 Kasım Cuma 2022

55 İnç Ultra HD 4K Led Smart Tv

Bim aktüel ürünlerinde 25 Kasım Cuma 2022 Aktüel kataloğunda 55 İnç Ultra HD 4K Led Smart Tv ürünü için fiyat ve diğer bilgiler altta bulmak mümkün…

Bim 25 Kasım Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 25 Kasım Cuma Aktüel mamullerinden biri de 55 İnç Ultra HD 4K Led Smart Tv .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim 55 İnç Ultra HD 4K Led Smart Tv ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

55 İnç Ultra HD 4K Led Smart Tv Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #İnç #Ultra #Led #Smart ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 11.999,00 TL

Tarih: 2022-12-19 02:58:51

55 İnç Ultra HD 4K Led Smart Tv detayları:
Model Adı: 55UP77106LB Atmosferik Ses Deneyimi  WebOS Smart TV  ThinQ Yapay Zeka Desteği

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden 55 İnç Ultra HD 4K Led Smart Tv tam olarak 25 Kasım Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah ne zaman açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için Bim’e uygun büyük bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim franchise sağlamıyor, marketleri sadece kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Social profiles