Bim 55 İnç 4K Ultra HD Android Led Tv fiyatı – 14 Ekim Cuma 2022

55 İnç 4K Ultra HD Android Led Tv

Bim aktüel ürünlerinde 14 Ekim Cuma 2022 Aktüel kataloğunda 55 İnç 4K Ultra HD Android Led Tv ürünü için fiyat ve diğer bilgiler burada yer alıyor…

Bim 14 Ekim Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 14 Ekim Cuma Aktüel mamullerinden biri de 55 İnç 4K Ultra HD Android Led Tv .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim 55 İnç 4K Ultra HD Android Led Tv ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

55 İnç 4K Ultra HD Android Led Tv Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #İnç #Ultra #Android #Led ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 9.999,00 TL

Tarih: 2022-10-09 16:38:30

55 İnç 4K Ultra HD Android Led Tv detayları:
Model Adı: 55P615 litreisanslı Android TV  HDR10  Lisanslı Netflix, Youtube 15 ms Oyun Modu  Kamera Takılabilir Smart android 3xHDMI 2xUSB 4K Ultra HD Dolby Audio

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden 55 İnç 4K Ultra HD Android Led Tv tam olarak 14 Ekim Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim sabah kaçta açılmakta?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam kaçta kapatılmakta?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için Bim’e uygun büyük bir dükkanınızın olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim franchise vermemektedir, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles