Bim 55″ 4K Smart UHD Nano TV – 55NANO766QA fiyatı – 2023 Uygulamaya Özel

55" 139 Ekran 4K Smart Ultra HD Nano TV

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda 55″ 4K Smart UHD Nano TV – 55NANO766QA ürünü için fiyat ve diğer detaylar aşağıda bulunuyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de 55″ 4K Smart UHD Nano TV – 55NANO766QA .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim 55″ 4K Smart UHD Nano TV – 55NANO766QA ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

55″ 4K Smart UHD Nano TV – 55NANO766QA Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Smart #UHD #Nano #55NANO766QA ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 18.999,00 TL

Tarih: 2023-09-10 20:35:07

55″ 4K Smart UHD Nano TV – 55NANO766QA detayları:
AB Yeni Enerji Sınıfı GÇözünürlük (Piksel)3840x
2160Çözünürlük 4K Ultra HDDahili Uydu AlıcıEkran Ebatı 55 inç/139
cmGörüntü Teknolojisi LEDWifiBluetoothHDMI: 3 AdetUSB:
2Adetİşletim Sistemi webOSSmart TVSihirli Kumanda2 yıl LG
Türkiye Garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden 55″ 4K Smart UHD Nano TV – 55NANO766QA tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim mobil app tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak dile getirilmektedir. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı tabletinize indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim sabah kaçta açılmakta?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam kaçta kapatılmakta?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim neyin kısaltmasıdır?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim herkes açabilir mi?

Bim market açabilmek için Bim’e uygun büyük bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim bayilik sağlamıyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles