Bim 50 inç Ultra HD Android Smart QLED TV fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

50 inç Ultra HD Android Smart QLED TV

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda 50 inç Ultra HD Android Smart QLED TV ürünü için fiyat ve diğer bilgiler altta yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de 50 inç Ultra HD Android Smart QLED TV .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim 50 inç Ultra HD Android Smart QLED TV ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

50 inç Ultra HD Android Smart QLED TV Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #inç #Ultra #Android #Smart #QLED ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 7.999,00 TL

Tarih: 2022-04-13 09:15:52

50 inç Ultra HD Android Smart QLED TV detayları:

Model adı 50C725

QLED panel (Quantum LED)
Sertifikalı Netflix, Youtube, Amazon Prime, Google
Asistan, Google Play Store
Ses ile Kontrol
Dahili ChromeCast ile Ekran Yansıtma
MagiConnect Uygulaması
Dahili ONKYO Ses Teknolojisi
Dolby AUDIO, Dolby ATMOS
Dolby VISION, HDR10
HDMI 2.1
Kurulum ücretsiz olup, ürünü
teslim aldıktan sonra 0850 209  98 25  iletişim
numarasından kurulum için randevu alabilir, servis için destek
alabilirsiniz.
Ürün 2 yıl BILKOM
garantisindedir

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden 50 inç Ultra HD Android Smart QLED TV tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim mobil app tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak lanse edilmektedir. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı tabletinize yükleyerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles