Bim 50 inç Ultra HD Android Smart LED TV fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

50 inç Ultra HD Android Smart LED TV

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda 50 inç Ultra HD Android Smart LED TV ürünü için fiyat ve diğer detaylar aşağıda bulmak mümkün…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel öğelerinden biri de 50 inç Ultra HD Android Smart LED TV .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim 50 inç Ultra HD Android Smart LED TV ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

50 inç Ultra HD Android Smart LED TV Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #inç #Ultra #Android #Smart #LED ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 6.999,00 TL

Tarih: 2022-04-13 08:58:42

50 inç Ultra HD Android Smart LED TV detayları:

Model adı 50P615
Sertifikalı Netflix, Youtube, Amazon Prime, Google
Asistan, Google Play Store
Ses ile Kontrol
Dahili ChromeCast ile Ekran Yansıtma
MagiConnect Uygulaması
Dolby AUDIO
HDR10 & HDMI 2.0
Kurulum ücretsiz olup, ürünü teslim aldıktan sonra
0850 209  98 25  iletişim numarasından kurulum için randevu
alabilir, servis için destek alabilirsiniz.
Ürün 2 yıl BILKOM
garantisindedir.

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden 50 inç Ultra HD Android Smart LED TV tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim akıllı telefon aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak lanse edilmektedir. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı mobil uygulama uyumlu bilgisayarınıza yükleyerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles