Bim 50 inç 4K Ultra HD Android Smart LED TV fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

50 inç Ultra HD Android Smart LED TV

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda 50 inç 4K Ultra HD Android Smart LED TV ürünü için fiyat ve diğer bilgiler altta bulunuyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de 50 inç 4K Ultra HD Android Smart LED TV .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim 50 inç 4K Ultra HD Android Smart LED TV ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

50 inç 4K Ultra HD Android Smart LED TV Bim’de kaç para?

Aradığınız #inç #Ultra #Android #Smart #LED ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 7.299,00 TL

Tarih: 2022-10-06 16:21:34

50 inç 4K Ultra HD Android Smart LED TV detayları:

Model adı 50P615
Sertifikalı Netflix, Youtube, Amazon Prime, Google
Asistan, Google Play Store
Ses ile Kontrol
Dahili ChromeCast ile Ekran Yansıtma
MagiConnect Uygulaması
Dolby AUDIO
HDR10 & HDMI 2.0
3 HDMI x 2 USB
Kurulum ücretsiz olup, ürünü
teslim aldıktan sonra 0850 209  98 25  iletişim
numarasından kurulum için randevu alabilir, servis için destek
alabilirsiniz.
Ürün 2 yıl BILKOM
garantisindedir.

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden 50 inç 4K Ultra HD Android Smart LED TV tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim mobil aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak anılmaktadır. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için kullanıma sunulan mobil uygulamayı mobil uygulama uyumlu bilgisayarınıza indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim kaç gibi açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim franchise vermemektedir, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles