Bim 5 Numara Junior 96’lı (32×3) Bebek Bezi fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

5 Numara Junior 96'lı (32x3) Bebek Bezi

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda 5 Numara Junior 96’lı (32×3) Bebek Bezi ürünü için fiyat ve diğer detaylar aşağıda bulmak mümkün…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de 5 Numara Junior 96’lı (32×3) Bebek Bezi .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim 5 Numara Junior 96’lı (32×3) Bebek Bezi ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

5 Numara Junior 96’lı (32×3) Bebek Bezi Bim’de kaç para?

Aradığınız #Numara #Junior #96lı #32×3 #Bebek #Bezi ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 162,90 TL

Tarih: 2022-04-14 11:11:39

5 Numara Junior 96’lı (32×3) Bebek Bezi detayları:

Ürün modeli: 5 Numara Junior (12-25 kg)

Güçlendirilmiş bağlama sistemi
Daha hızlı emici yüzey
Esnek yan bant
Kremli yapı
Nefes alan yüzey
Yan ve ön bant sistemi
Ürün içeriği: 32 Adet x 3 Paket


Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden 5 Numara Junior 96’lı (32×3) Bebek Bezi tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim akıllı telefon aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak lanse edilmektedir. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için kullanıma sunulan mobil uygulamayı tabletinize kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles