Bim 5.5 litre Dijital Yağsız Fritöz fiyatı – 17 Mart Cuma 2023

5.5 L Dijital Yağsız Fritöz

Bim aktüel ürünlerinde 17 Mart Cuma 2023 Aktüel kataloğunda 5.5 litre Dijital Yağsız Fritöz ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar aşağıda bulmak mümkün…

Bim 17 Mart Cuma 2023 Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 17 Mart Cuma 2023 Aktüel mamullerinden biri de 5.5 litre Dijital Yağsız Fritöz .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim 5.5 litre Dijital Yağsız Fritöz ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

5.5 litre Dijital Yağsız Fritöz Bim’de kaç para?

Aradığınız #Dijital #Yağsız #Fritöz ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 2.299,00 TL

Tarih: 2023-03-11 01:04:38

5.5 litre Dijital Yağsız Fritöz detayları:
Dijital Ekran Kızartma Pan 4.7L Kızartma Sepeti Kapasite 4L Ürün Hacmi 5.5L 60 Dakikalık Zamanlayıcıile Otomatik Kapatma 200c Kadar Ayarlanabilir Sıcaklık Hızlı Pişirme Sepeti Paslanmaz Çelik Parçalar Isıya Dayanıklı Metal İç Yüzey

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden 5.5 litre Dijital Yağsız Fritöz tam olarak 17 Mart Cuma 2023 tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri kaçta kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim franchise sağlamıyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Social profiles