Bim 4’lü Çeyiz Seti fiyatı -7 Ekim Cuma 2022

Bim 4'lü Çeyiz Seti fiyatı -7 Ekim Cuma 2022 1

Bim aktüel ürünlerinde 7 Ekim Cuma2022 Aktüel kataloğunda 4’lü Çeyiz Seti ürünü için fiyat ve diğer bilgiler aşağıda yer alıyor…

Bim 7 Ekim Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 7 Ekim Cuma Aktüel ürünlerinden biri de 4’lü Çeyiz Seti .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim 4’lü Çeyiz Seti ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

4’lü Çeyiz Seti Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #4lü #Çeyiz #Seti ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 2.299,00 TL

Tarih: 2022-10-01 21:09:31

4’lü Çeyiz Seti detayları:
Izgara/Tost Makinesi:  4 kademeli ısı ayarı  Geniş Izgara yüzeyi  Yapışmaz kaplama plakalar  Hızlı pişirme için yüksek performans  Ayarlanabilir ısı kontrol düğmesi  Aşırı Isınma güvenlik koruması Türk Kahvesi Makinesi:  300 ml su kapasitesi  4 Fincan kahve kapasitesi (75ml x4)  Aşırı ısınmaya, susuz kalmaya karşı emniyet sistemi  360 Derece dönebilen kablosuz taban  Gösterge ışıklı açma/kapama düğmesi  Paslanmaz çelik gizli rezistans  Çift yön kullanım kolaylığı Çay Makinesi:  1,8 litre kapasiteli su ısıtıcısı bölümü  1 litre kapasiteli demlik  Gizli Rezistans  Kaynama susuz kalma koruması  Çıkarılabilir çay süzgeci  Kaynatma ve sıcak tutma güç ışığı  Hem su ısıtıcısı hem de çay demleme makinesi olarak kullanabilme Blender Set:  Ergonomik tasarım  Paslanmaz çelik blender  Paslanmaz çelik mikser  Soğan, havuç, fıstık v.b. parçalamak için ideal doğrayıcı

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden 4’lü Çeyiz Seti tam olarak 7 Ekim Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim sabah ne zaman açılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim franchise vermiyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles