Bim 4in1 Mop Akıllı Robot Süpürge fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

4in1 Mop Akıllı Robot Süpürge

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda 4in1 Mop Akıllı Robot Süpürge ürünü için fiyat ve diğer bilgiler aşağıda bulmak mümkün…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de 4in1 Mop Akıllı Robot Süpürge .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim 4in1 Mop Akıllı Robot Süpürge ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

4in1 Mop Akıllı Robot Süpürge Bim’de kaç para?

Aradığınız #4in1 #Mop #Akıllı #Robot #Süpürge ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 4.599,00 TL

Tarih: 2022-05-06 03:56:34

4in1 Mop Akıllı Robot Süpürge detayları:
 Model adı : Tefal Allergy Kit 4 in 1 Mop
Akıllı Robot Süpürge Aqua force silme sistemi Boost modu –
yüzey algılama özelliği 2 adet yanal dual force
fırça Smart Exploration 4.0 navigasyon sistemi 90 dk’ya
kadar çalışma süresi 3 farklı temizlik modu: Akıllı, noktasal, duvar
takibi 3 farklı güç seviyesi Wifi ile kontrol 70
dB(A) ses seviyesi Temizlik planlama özelliği XS boy: 6 cm
yükseklikte 2 yıl garantili

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden 4in1 Mop Akıllı Robot Süpürge tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim akıllı telefon aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak açıklanmaktadır. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için kullanıma sunulan mobil uygulamayı tabletinize yükleyerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim saat kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin tam adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için Bim’e uygun büyük bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim bayilik sağlamıyor, marketleri sadece kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles