Bim 49″ Full Hd D-Dual Uydu Alıcılı Led Tv fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

49" Full Hd D-Dual Uydu Alıcılı Led Tv

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda 49″ Full Hd D-Dual Uydu Alıcılı Led Tv ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar altta yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de 49″ Full Hd D-Dual Uydu Alıcılı Led Tv .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim 49″ Full Hd D-Dual Uydu Alıcılı Led Tv ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

49″ Full Hd D-Dual Uydu Alıcılı Led Tv Bim’de kaç para?

Aradığınız #Full #DDual #Uydu #Alıcılı #Led ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 3.699,00 TL

Tarih: 2022-04-13 10:19:38

49″ Full Hd D-Dual Uydu Alıcılı Led Tv detayları:

Model adı: WOON 49″ WN49DLK08 FULL HD D-DUAL LED TV
(TRWNDLD49234600)
49″ 124 Ekran
1920 x 1080 Full Hd
400 HZ – Dahili uydu alıcılı
2 x 8 W ses çıkışı
2 x HDMI
Coaxcial ses çıkışı
Usb media player
Kulaklık çıkışı
G enerji sınıfı
Ürün ölçüsü 111 x 64.4 x 9.10 cm
2 yıl garantili
Kurulum
müşteriye aittir. Yetkili servis kurulumu olması durumunda +1 yıl ilave
garanti
Kurulum için yetkili servis ve
çağrı merkezi numarası 0850 886 80
80

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden 49″ Full Hd D-Dual Uydu Alıcılı Led Tv tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim mobil app tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak lanse edilmektedir. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için kullanıma sunulan mobil uygulamayı telefonunuza kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles