Bim 48 Parça Altın File Yemek Takımı fiyatı – 20 eylül Salı 2022

48 Parça Altın File Yemek Takımı

Bim aktüel ürünlerinde 20 eylül Salı 2022 Aktüel kataloğunda 48 Parça Altın File Yemek Takımı ürünü için fiyat ve diğer bilgiler burada yer alıyor…

Bim 20 eylül Salı Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 20 eylül Salı Aktüel öğelerinden biri de 48 Parça Altın File Yemek Takımı .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim 48 Parça Altın File Yemek Takımı ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

48 Parça Altın File Yemek Takımı Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Parça #Altın #File #Yemek #Takımı ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 1.299,00 TL

Tarih: 2022-10-03 01:59:55

48 Parça Altın File Yemek Takımı detayları:
12 adet Servis Tabağı  12 adet Yemek Tabağı  12 Adet Pasta Tabağı  12 Adet Kase  2 farklı desen

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden 48 Parça Altın File Yemek Takımı tam olarak 20 eylül Salı tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim saat kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim saat kaçta kapatılıyor?

Bim marketler zinciri kaçta kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kepenk indirmektedir.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim herkes açabilir mi?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim bayilik vermiyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles