Bim 43 inç Full HD Android Smart Led TV fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

43 inç Full HD Android Smart Led TV

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda 43 inç Full HD Android Smart Led TV ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar aşağıda bulunuyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel mamullerinden biri de 43 inç Full HD Android Smart Led TV .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim 43 inç Full HD Android Smart Led TV ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

43 inç Full HD Android Smart Led TV Bim’de kaç para?

Aradığınız #inç #Full #Android #Smart #Led ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 4.599,00 TL

Tarih: 2022-04-13 02:01:40

43 inç Full HD Android Smart Led TV detayları:

Model Adı 43S65A
2 HDMI & 1 USB girişi
108 ekran
Dahili Uydu Alıcısı
Netflix, Youtube, Amazon Prime, Google Asistan,

Ses ile Kontrol,
Dahili ChromeCast,
MagiConnect Uygulaması,
Dolby Audio,
2K HDR10 Desteği
Kurulum ücretsiz olup, ürünü teslim aldıktan sonra
0850 209  98 25  iletişim
numarasından kurulum için randevu alabilir, servis için destek
alabilirsiniz
Ürün 2 yıl BILKOM
garantisindedir.

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden 43 inç Full HD Android Smart Led TV tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim mobil uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak açıklanmaktadır. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için kullanıma sunulan mobil uygulamayı tabletinize kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles