Bim 43” Full Hd Uydu Alıcılı Led Tv fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

43'' Full Hd Uydu Alıcılı Led Tv

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda 43” Full Hd Uydu Alıcılı Led Tv ürünü için fiyat ve diğer detaylar aşağıda bulunuyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel öğelerinden biri de 43” Full Hd Uydu Alıcılı Led Tv .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim 43” Full Hd Uydu Alıcılı Led Tv ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

43” Full Hd Uydu Alıcılı Led Tv Bim’de kaç para?

Aradığınız #Full #Uydu #Alıcılı #Led ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 3.599,00 TL

Tarih: 2022-04-13 10:03:52

43” Full Hd Uydu Alıcılı Led Tv detayları:

Model adı: Axen 43” AX43DIL010 Full Hd Uydulu Led
Tv ( TRAXDLD043233700 )
43″ 109 Ekran
1920 x 1080 Full Hd
400 HZ – Dahili uydu alıcılı
SPDIF ses çıkışı – 2 x 8 W ses çıkışı
DVB-T2/C/S2 yayın desteği
1 x USB (Media player)
2 x HDMI – SCART girişi
Kulaklık çıkışı
Otomatik kapatma
Tek kumanda
F enerji sınıfı
Stand dahil ürün ölçüsü 97.13 x 31.46 x 61.19
cm  
2 yıl garantili
Kurulum müşteriye aittir. Yetkili servis kurulumu
olması durumunda +1 yıl ilave garanti
Kurulum için yetkili servis
ve çağrı merkezi numarası 0850 886 80
80

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden 43” Full Hd Uydu Alıcılı Led Tv tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim akıllı telefon aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak anılmaktadır. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı telefonunuza indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles