1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim 4 PROGRAMLI BULAŞIK MAKİNESİ KEY 4014 BMS fiyatı – Bayram 2024

Bim 4 PROGRAMLI BULAŞIK  MAKİNESİ KEY 4014 BMS   fiyatı – Bayram 2024

Bim aktüel ürünlerinde 2024 Bayram özel kataloğunda 4 PROGRAMLI BULAŞIK MAKİNESİ KEY 4014 BMS ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar altta bulunuyor…

Bim 2024 Bayram Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Ramazan Bayramı özel Aktüel ürünlerinden biri de 4 PROGRAMLI BULAŞIK MAKİNESİ KEY 4014 BMS .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim 4 PROGRAMLI BULAŞIK MAKİNESİ KEY 4014 BMS ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

4 PROGRAMLI BULAŞIK MAKİNESİ KEY 4014 BMS Bim’de kaç para?

Aradığınız #PROGRAMLI #BULAŞIK #MAKİNESİ #KEY #BMS ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 9.999,00 TL

Tarih: 2024-05-15 00:25:46

4 PROGRAMLI BULAŞIK MAKİNESİ KEY 4014 BMS detayları:
Paslanmaz çelik gövde Ayarlanabilir fincan rafları Su taşma emniyet sistemi Tuz/Parlatıcı uyarı ışığı

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden 4 PROGRAMLI BULAŞIK MAKİNESİ KEY 4014 BMS tam olarak 2024 Ramazan bayramı özel fiyatları ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim sabah kaçta açılmakta?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim açabilir miyim?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Diğer bir değişle Bim franchise vermemektedir, marketleri sadece kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir