1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim 4 PROGRAMLI BULAŞIK MAKİNESİ KEY 4014 BM fiyatı – Bayram 2024

Bim 4 PROGRAMLI BULAŞIK  MAKİNESİ KEY 4014 BM   fiyatı – Bayram 2024

Bim aktüel ürünlerinde 2024 Bayram özel kataloğunda 4 PROGRAMLI BULAŞIK MAKİNESİ KEY 4014 BM ürünü için fiyat ve diğer detaylar altta yer alıyor…

Bim 2024 Bayram Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Ramazan Bayramı özel Aktüel öğelerinden biri de 4 PROGRAMLI BULAŞIK MAKİNESİ KEY 4014 BM .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim 4 PROGRAMLI BULAŞIK MAKİNESİ KEY 4014 BM ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

4 PROGRAMLI BULAŞIK MAKİNESİ KEY 4014 BM Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #PROGRAMLI #BULAŞIK #MAKİNESİ #KEY ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 8.299,00 TL

Tarih: 2024-05-15 00:37:26

4 PROGRAMLI BULAŞIK MAKİNESİ KEY 4014 BM detayları:
Paslanmaz çelik gövde Ayarlanabilir fincan rafları Su taşma emniyet sistemi Tuz/Parlatıcı uyarı ışığı

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylelikle geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden 4 PROGRAMLI BULAŞIK MAKİNESİ KEY 4014 BM tam olarak 2024 Ramazan bayramı özel fiyatları ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah ne zaman açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim franchise vermiyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir