Bim 4 Programlı Bulaşık Makinesi fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

4 Programlı Bulaşık Makinesi

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda 4 Programlı Bulaşık Makinesi ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar aşağıda yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel öğelerinden biri de 4 Programlı Bulaşık Makinesi .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim 4 Programlı Bulaşık Makinesi ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

4 Programlı Bulaşık Makinesi Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Programlı #Bulaşık #Makinesi ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 3.399,00 TL

Tarih: 2022-04-15 03:31:38

4 Programlı Bulaşık Makinesi detayları:

Key 4004 BM

4 Programlı
Eco 50°,
yoğun 70°,
optimum 65°,
30dk
Paslanmaz çelik gövde
Ayarlanabilir fincan rafları
Su taşma emniyet sistemi
Tuz/parlatıcı uyarı ışığı
Bardak koruma sistemi
F enerji sınıfı

Ölçü
bilgisi (G/Y/D) 59,8 cm*85cm*60 cm

Ağırlık bilgisi 41,1 kg

2
yıl garantili
Keysmart bir Arçelik
markasıdır.
Servis, kurulum hizmeti ve ürünler hakkında yetkili servis
numarası 0850 210 0
888


Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden 4 Programlı Bulaşık Makinesi tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim akıllı telefon aplikasyonu tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak lanse edilmektedir. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı tabletinize kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles