Bim 4 Numara Maxi 132’li (44×3) Bebek Bezi fiyatı – 2022 Uygulamaya Özel

4 Numara Maxi 132'li (44x3) Bebek Bezi

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda 4 Numara Maxi 132’li (44×3) Bebek Bezi ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar burada bulunuyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de 4 Numara Maxi 132’li (44×3) Bebek Bezi .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim 4 Numara Maxi 132’li (44×3) Bebek Bezi ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

4 Numara Maxi 132’li (44×3) Bebek Bezi Bim’de kaç para?

Aradığınız #Numara #Maxi #132li #44×3 #Bebek #Bezi ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 162,90 TL

Tarih: 2022-04-14 10:55:43

4 Numara Maxi 132’li (44×3) Bebek Bezi detayları:

Ürün modeli: 4 Numara Maxi (8-18 kg)
Güçlendirilmiş bağlama sistemi
Daha hızlı emici yüzey
Esnek yan bant
Kremli yapı
Nefes alan yüzey
Yan ve ön bant sistemi
Ürün içeriği: 44 Adet x 3 Paket


Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden 4 Numara Maxi 132’li (44×3) Bebek Bezi tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim mobil app tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak dile getirilmektedir. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete sunulan mobil uygulamayı tabletinize yükleyerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles