Bim 4 ‘lü Vantuzlu Yükseltici Stoper Makine Ayağı fiyatı – 10 Mart Cuma 2023

4 ‘lü Vantuzlu Yükseltici Stoper Makine Ayağı

Bim aktüel ürünlerinde 10 Mart Cuma 2023 Aktüel kataloğunda 4 ‘lü Vantuzlu Yükseltici Stoper Makine Ayağı ürünü için fiyat ve diğer bilgiler burada bulmak mümkün…

Bim 10 Mart Cuma 2023 Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 10 Mart Cuma 2023 Aktüel mamullerinden biri de 4 ‘lü Vantuzlu Yükseltici Stoper Makine Ayağı .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim 4 ‘lü Vantuzlu Yükseltici Stoper Makine Ayağı ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

4 ‘lü Vantuzlu Yükseltici Stoper Makine Ayağı Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #lü #Vantuzlu #Yükseltici #Stoper #Makine #Ayağı ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 19,50 TL

Tarih: 2023-03-12 19:30:40

4 ‘lü Vantuzlu Yükseltici Stoper Makine Ayağı detayları:
Titreşim Önleyici   Kaydırmaz taban

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden 4 ‘lü Vantuzlu Yükseltici Stoper Makine Ayağı tam olarak 10 Mart Cuma 2023 tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim kaç gibi açılıyor?

Bim marketler zinciri kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim franchise vermiyor, marketleri sadece kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Social profiles