Bim 4 Kapaklı Bölmeli Çok Amaçlı Dolap fiyatı – 7 nisan cuma 2023

4 Kapaklı Bölmeli Çok Amaçlı Dolap

Bim aktüel ürünlerinde 7 nisan cuma 2023 Aktüel kataloğunda 4 Kapaklı Bölmeli Çok Amaçlı Dolap ürünü için fiyat ve diğer bilgiler burada bulmak mümkün…

Bim 7 nisan cuma 2023 Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 7 nisan cuma 2023 Aktüel öğelerinden biri de 4 Kapaklı Bölmeli Çok Amaçlı Dolap .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim 4 Kapaklı Bölmeli Çok Amaçlı Dolap ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

4 Kapaklı Bölmeli Çok Amaçlı Dolap Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Kapaklı #Bölmeli #Çok #Amaçlı #Dolap ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 579,00 TL

Tarih: 2023-04-24 08:38:02

4 Kapaklı Bölmeli Çok Amaçlı Dolap detayları:


Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve gelecek haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden 4 Kapaklı Bölmeli Çok Amaçlı Dolap tam olarak 7 nisan cuma 2023 tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim kaç gibi açılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaç gibi kapanıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim herkes açabilir mi?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim bayilik vermiyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Social profiles