Bim 4 Bölmeli Çekmece İçi Düzenleyici fiyatı – 15 Ağustos 2023

4 Bölmeli  Çekmece İçi Düzenleyici

Bim aktüel ürünlerinde 15 Ağustos 2023 Aktüel kataloğunda 4 Bölmeli Çekmece İçi Düzenleyici ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar burada bulunuyor…

Bim 15 Ağustos 2023 Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 15 Ağustos 2023 Aktüel ürünlerinden biri de 4 Bölmeli Çekmece İçi Düzenleyici .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim 4 Bölmeli Çekmece İçi Düzenleyici ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

4 Bölmeli Çekmece İçi Düzenleyici Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #Bölmeli #Çekmece #İçi #Düzenleyici ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 55,00 TL

Tarih: 2023-09-12 06:36:04

4 Bölmeli Çekmece İçi Düzenleyici detayları:
1 Adet Büyük Boy  1 Adet Orta Boy 2 Adet Küçük Boy 

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden 4 Bölmeli Çekmece İçi Düzenleyici tam olarak 15 Ağustos 2023 tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim kaç gibi açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim saat kaçta kapatılıyor?

Bim marketler zinciri kaçta kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak resmi adı tescillenmiştir.

Bim mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim franchise vermiyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Social profiles