1. Anasayfa
  2. Aktüel

Bim 4/8 KG | Front Load Çamaşır Makinesi İnox fiyatı – 2024

Bim 4/8 KG | Front Load Çamaşır Makinesi İnox   fiyatı – 2024

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda 4/8 KG | Front Load Çamaşır Makinesi İnox ürünü için fiyat ve diğer detaylar aşağıda yer alıyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de 4/8 KG | Front Load Çamaşır Makinesi İnox .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim 4/8 KG | Front Load Çamaşır Makinesi İnox ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

4/8 KG | Front Load Çamaşır Makinesi İnox Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Front #Load #Çamaşır #Makinesi #İnox ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 39.999,00 TL

Tarih: 2024-05-15 10:59:53

4/8 KG | Front Load Çamaşır Makinesi İnox detayları:

14 Kg Yıkama 8 Kg
Kurutma Kapasitesi
Turbo
Wash
F Enerji Sınıfı

Metalik
Gri
2 yıl
garantili

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden 4/8 KG | Front Load Çamaşır Makinesi İnox tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından sadece Bim mobil app tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak lanse edilmektedir. Bu ürünleri sahip olabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için kullanıma sunulan mobil uygulamayı telefonunuza kurarak ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim sabah kaçta açılmakta?

Bim marketler zinciri kaçta açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim saat kaçta kapatılıyor?

Bim marketler zinciri akşam kaçta kapatılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da satış yapmamaktadır.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin uzun adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için Bim’e uygun büyük bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim franchise vermemektedir, marketleri sadece kendi açıyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir