Bim 3’lü Sporcu Çorap Kadın fiyatı – 19 Nisan Aktüel 2022

3’lü Sporcu Çorap Kadın

Bim aktüel ürünlerinde 19 Nisan Cuma Aktüel kataloğunda 3’lü Sporcu Çorap Kadın ürünü için fiyat ve diğer ayrıntılar aşağıda yer alıyor…

Bim 19 Nisan Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 19 Nisan Cuma Aktüel mamullerinden biri de 3’lü Sporcu Çorap Kadın .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim 3’lü Sporcu Çorap Kadın ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

3’lü Sporcu Çorap Kadın Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #3lü #Sporcu #Çorap #Kadın ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 19,90 TL

Tarih: 2022-04-11 11:31:57

3’lü Sporcu Çorap Kadın detayları:


Bim aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden 3’lü Sporcu Çorap Kadın tam olarak 19 Nisan Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles