Bim 3’lü Soket Çorap Kadın fiyatı – 19 Nisan Aktüel 2022

3’lü Soket Çorap Kadın

Bim aktüel ürünlerinde 19 Nisan Cuma Aktüel kataloğunda 3’lü Soket Çorap Kadın ürünü için fiyat ve diğer detaylar aşağıda yer alıyor…

Bim 19 Nisan Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 19 Nisan Cuma Aktüel mamullerinden biri de 3’lü Soket Çorap Kadın .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim 3’lü Soket Çorap Kadın ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

3’lü Soket Çorap Kadın Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #3lü #Soket #Çorap #Kadın ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 19,90 TL

Tarih: 2022-04-11 11:08:47

3’lü Soket Çorap Kadın detayları:


Bim aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sık sık takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden 3’lü Soket Çorap Kadın tam olarak 19 Nisan Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles