Bim 3’lü Soket Çorap Erkek fiyatı – 19 Nisan Aktüel 2022

3’lü Soket Çorap Erkek

Bim aktüel ürünlerinde 19 Nisan Cuma Aktüel kataloğunda 3’lü Soket Çorap Erkek ürünü için fiyat ve diğer bilgiler aşağıda bulmak mümkün…

Bim 19 Nisan Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 19 Nisan Cuma Aktüel mamullerinden biri de 3’lü Soket Çorap Erkek .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim 3’lü Soket Çorap Erkek ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

3’lü Soket Çorap Erkek Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #3lü #Soket #Çorap #Erkek ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 22,90 TL

Tarih: 2022-04-11 11:42:39

3’lü Soket Çorap Erkek detayları:


Bim aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolayca takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden 3’lü Soket Çorap Erkek tam olarak 19 Nisan Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles