Bim 3’lü Desenli Slip Kadın fiyatı – 19 Nisan Aktüel 2022

3’lü Desenli Slip Kadın

Bim aktüel ürünlerinde 19 Nisan Cuma Aktüel kataloğunda 3’lü Desenli Slip Kadın ürünü için fiyat ve diğer bilgiler burada bulmak mümkün…

Bim 19 Nisan Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ekstra indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 19 Nisan Cuma Aktüel mamullerinden biri de 3’lü Desenli Slip Kadın .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim 3’lü Desenli Slip Kadın ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyas yapın.

3’lü Desenli Slip Kadın Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #3lü #Desenli #Slip #Kadın ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 29,90 TL

Tarih: 2022-04-11 10:46:16

3’lü Desenli Slip Kadın detayları:
Farklı desenlerde  M-L-XL

Bim aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Böylece geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden 3’lü Desenli Slip Kadın tam olarak 19 Nisan Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin limitli olarak mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles