Bim 3’lü Cam Ayaklı Dondurma / Tatlı Kasesi ~250 cc fiyatı – 27 haziran Salı 2023

3'lü Cam Ayaklı  Dondurma / Tatlı Kasesi  ~250 cc

Bim aktüel ürünlerinde 27 haziran Salı 2023 Aktüel kataloğunda 3’lü Cam Ayaklı Dondurma / Tatlı Kasesi ~250 cc ürünü için fiyat ve diğer bilgiler altta bulmak mümkün…

Bim 27 haziran Salı 2023 Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 27 haziran Salı 2023 Aktüel öğelerinden biri de 3’lü Cam Ayaklı Dondurma / Tatlı Kasesi ~250 cc .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim 3’lü Cam Ayaklı Dondurma / Tatlı Kasesi ~250 cc ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile karşılaştırın.

3’lü Cam Ayaklı Dondurma / Tatlı Kasesi ~250 cc Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #3lü #Cam #Ayaklı #Dondurma #Tatlı #Kasesi ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 59,00 TL

Tarih: 2023-07-26 08:22:04

3’lü Cam Ayaklı Dondurma / Tatlı Kasesi ~250 cc detayları:


Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden 3’lü Cam Ayaklı Dondurma / Tatlı Kasesi ~250 cc tam olarak 27 haziran Salı Cuma 2023 tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah er saatlerde Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim sabah kaçta açılmakta?

Bim marketler zinciri kaç gibi açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim kaçta kapanıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi kapanıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim açılımı nedir?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim mağazası açmak için ne gerekiyor?

Bim market açabilmek için kiralik bir iş yerinizin olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim franchise vermemektedir, marketleri sadece kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Social profiles