Bim 330 Litre Buzdolabı fiyatı – 2023 Uygulamaya Özel

330 Litre Buzdolabı

Bim aktüel ürünlerinde Uygulamaya Özel Aktüel kataloğunda 330 Litre Buzdolabı ürünü için fiyat ve diğer detaylar burada bulunuyor…

Bim Uygulamaya Özel Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre Uygulamaya Özel Aktüel ürünlerinden biri de 330 Litre Buzdolabı .

Hep uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim 330 Litre Buzdolabı ürününü gerçekten de uyguna mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

330 Litre Buzdolabı Bim’de kaç para?

Merak ettiğiniz #Litre #Buzdolabı ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 6.699,00 TL

Tarih: 2023-07-19 10:59:13

330 Litre Buzdolabı detayları:
KEY 330 BZST

Statik iki kapılı buzdolabı (kapı yönü
değiştirilebilir)

1 Adet sebze saklama
bölmesi

Dondurucu bölmesi 71
litre

Soğutucu bölmesi 245
litre

Toplam kullanılabilir net hacim
316 litre

Yıllık enerji tüketimi 262.80
kWh

F enerji sınıfı

Ölçü bilgisi (G/Y/D) 59,5 cm*174 cm*60
cm

Ağırlık bilgisi 53 kg

2 yıl garantili
Keysmart bir Arçelik
markasıdır.
Servis, kurulum hizmeti ve ürünler hakkında yetkili servis
numarası 0850 210 0
888

Bim aktüel


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden 330 Litre Buzdolabı tam olarak Uygulamaya Özel tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından temin edebilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin az miktarda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin çok çabuk tükenebildiğini unutmayın. Bu yüzden çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi tavsiye ederiz.

Bim uygulamaya özel ürünler nedir?

Bim tarafından yalnızca Bim telefon uygulaması tarafından satın alınabilen ürünler, Bim Uygulamaya Özel ürünler olarak lanse edilmektedir. Bu ürünleri satın alabilmek için Bim tarafından mobil cihazlar için hizmete alınan mobil uygulamayı telefonunuza indirerek ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim kaç gibi açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah kaçta açılmakta? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim saat kaçta kapatılıyor?

Bim marketler zinciri akşam ne zaman kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da müşteri alımını durdurmaktadır.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin bilinmeyen uzun adı Birleşik Mağazalar olarak bilinmektekdir.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer gösterebilirsiniz. yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Uzun lafın kısası Bim franchise vermiyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social profiles