Bim 3 Çıkışlı Manyetik Uçlu Şarj Kablosu fiyatı – 11 Kasım Cuma 2022

3 Çıkışlı Manyetik Uçlu Şarj Kablosu

Bim aktüel ürünlerinde 11 Kasım Cuma 2022 Aktüel kataloğunda 3 Çıkışlı Manyetik Uçlu Şarj Kablosu ürünü için fiyat ve diğer bilgiler altta bulunuyor…

Bim 11 Kasım Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan standart fiyattan daha düşük fiyat kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 11 Kasım Cuma Aktüel ürünlerinden biri de 3 Çıkışlı Manyetik Uçlu Şarj Kablosu .

Büyük oranda uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim 3 Çıkışlı Manyetik Uçlu Şarj Kablosu ürününü gerçekten de ucuza mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

3 Çıkışlı Manyetik Uçlu Şarj Kablosu Bim’de kaç para?

Aradığınız #Çıkışlı #Manyetik #Uçlu #Şarj #Kablosu ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 49,00 TL

Tarih: 2022-11-06 01:26:06

3 Çıkışlı Manyetik Uçlu Şarj Kablosu detayları:
3 farklı Manyetik başlık  1 metre kablo uzunluğu  Type-C & Micro USB 2.4A akım gücü  Lightning 2.1A akım gücü  Özel TPE soft plastik kaplama  Ultra dayanıklı tasarım

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini mutlaka takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçen haftanın aktüel ürünleri, içinde bulunduğumuz haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden 3 Çıkışlı Manyetik Uçlu Şarj Kablosu tam olarak 11 Kasım Cuma tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından satın alabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin hızlı bir ivmeyle tükenebildiğini unutmayın. Bu nedenle çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden daha evvel giderek kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim saat kaçta açılıyor?

Bim marketler zinciri sabah ne zaman açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim saat kaçta kapatılıyor?

Bim marketler zinciri saat kaçta kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim uzun adı nedir?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim herkes açabilir mi?

Bim market açabilmek için kiralık bir yerinizin olması gerekiyor. Siz Bim’e sadece yer kiralayabilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Özetle Bim bayilik vermiyor, marketleri sadece kendi açıyor.

  • Uyarı: fiyatlandırma; yukarıda yazan ilgili tarihte ki fiyatı bildirir. Bu yazıyı okuduğunuz tarihte ki fiyat farklı olabilir. Oluşabilecek farklılıktan dolayı doğabilecek sorunlardan yerliteknoloji.net hiç bir sorumluluk kabul etmez.
  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Social profiles