Bim 2’li Metal Kulplu Chroma Bardak ~210 cc fiyatı – 27 Mayıs Cuma Aktüel 2022

2’li Metal Kulplu  Chroma Bardak

Bim aktüel ürünlerinde 27 Mayıs Aktüel kataloğunda 2’li Metal Kulplu Chroma Bardak ~210 cc ürünü için fiyat ve diğer bilgiler altta bulunuyor…

Bim 27 Mayıs Cuma Aktüel ürünler, Bim tarafından her hafta yapılan ayrıca indirim kampanyaları Bim Aktüel adı altında bir kampanya, indirim broşürü ile tanıtılıyor. Buna göre 27 Mayıs Aktüel ürünlerinden biri de ~210 cc 2’li Metal Kulplu Chroma Bardak .

Her zaman uygun fiyata ürün sattığını dile getiren Bim 2’li Metal Kulplu Chroma Bardak ürününü gerçekten de uygun fiyata mı satıyor? işte fiyatları görün, diğer mağazalar ile kıyaslayın.

2’li Metal Kulplu Chroma Bardak Bim’de kaç para?

Fiyatını bilmek istediğiniz #2li #Metal #Kulplu #Chroma #Bardak ürünü için işte detaylar…

Fiyat: 29,90 TL

Tarih: 2022-05-22 03:08:04

2’li Metal Kulplu Chroma Bardak detayları:
~210 cc~210 cc

Bim aktüels


a101 aktüel

Bim Aktüel Yerliteknoloji’de

Bim aktüel ürünlerini sürekli takip etmek ve indirime giren ürünleri kaçırmak istemiyorsanız yerliteknoloji Bim aktüel sayfasını favorilerinize ekleyebilirsiniz.

geçtiğimiz haftanın aktüel ürünleri, bu haftanın Bim aktüel ürünleri ve önümüzde ki haftanın Bim aktüel ürünlerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Bim Aktüel Ürünlerini Nasıl alabilirim?

Bim aktüel ürünlerinden 2’li Metal Kulplu Chroma Bardak ~210 cc tam olarak 27 Mayıs tarihi itibari ile Tüm Türkiye’de ki binlerce Bim mağazasından sahip olabilirsiniz.

Ancak Bim Aktüel ürünlerinin sınırlı sayıda mağazalara geldiğini ve popüler ürünlerin seri bir şekilde tükenebildiğini unutmayın. İşte bu sebeple çok beklediğiniz bir ürün varsa aktüel tarihinden önce gidip kontrol etmenizi eğer ürün gelmemişse aynı gün sabah erkenden Bim mağazalarına gitmenizi önermekteyiz.

Bim kaç gibi açılıyor?

Bim marketler zinciri kaç gibi açılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak sabah 09:00’da açılmaktadır.

Bim akşam kaçta kapatılmakta?

Bim marketler zinciri saat kaçta kapatılıyor? diye merak ediyorsanız, Bim genel olarak akşamları 21:00’da kapatılmaktadır.

Bim anlamı nedir?

Bim marketlerinin tam olarak açılımı Birleşik Mağazalar olarak anılmaktadır.

Bim açmak için gerekenler?

Bim market açabilmek için kiralık bir dükkanınızın olması elzemdir. Siz Bim’e sadece yer önerebilirsiniz yani Bim yönetimi dışında kimse Bim market açamaz. Kısacası Bim bayilik vermiyor, marketleri yalnızca kendi açıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Social profiles